درباره ما

به الگانت مو،مجموعه برجسته ترمیم مو وکاشت مو خوش امدید.

کارشناسان ما با علم بالا و به روز در زمینه ترمیم مو و کاشت مو توام با رفتار صادقانه و سالیان تجربه مستمر و علمی زندگی را برای شما زیباتر میکنند.
ما میدانیم چه احساسی دارد شخصی که دچار ریزش مو شده است و از ان رنج میبرد.

ما میدانیم چقدر سخت است پیدا کردن مجموعه ای  قابل اعتماد که هم از لحاظ قیمت و هم از لحاظ کیفیت در بهترین شرایط باشد.

ما بسیار مشتاقانه در انتظار همکاری با شما هستیم.و امیدواریم که بزودی درمجموعه ی  الگانت با شما در موردعلل ریزش مو و نحوه پرپشت کردن ان مشاوره و گپ دوستانه داشته باشیم

شرکت ما با یک اصل اساسی تاسیس شد.منبع و ارایه مجموعه های انتخابی از بالاترین کیفیت,روشهای پرپشت کردن مو برای خانمها و اقایان همراه با لوازم جانبی از سراسر جهان است.
از شاخصه های اصلی الگانت .تجربه انلاین و به روز بودن.ارایه محصولات حرفه ای مشاوره دقیق و اصولی و خدمات عالی به مشتریان خود میباشد.
تفاوت ما در این است. تیم ما عاشق کار خود میباشدبرخی ممکن است بیش از حد در مورد کار خود سخن بگویند ولی علاقه واقعی ما به حرفه خود باعث شده تا بهترین مجموعه و متفاوت با دیگران را پدید اوریم.

می شنویم :
بحث ما در گوش دادن است.خیلی واضح است! ما گوش میدهیم. نیازها و خواسته های واقعی خود را به ما بگویید به منظور بهترین انتخاب برای شما

کیفیت:
ارایه جدیدترین روشها و پیشرفته ترین روشهای مو (باتوجه به انلاین بودن و به روز بودن ) در اختیار شما عزیزان قرار میگیرد و همیشه مشتریان ما یگ گام جلوتر از بقیه میباشند

تجربه:
انتخاب شده به عنوان بهترین مجموعه ی  ترمیم مو و کاشت مو در سالهای اخیر در نظر سنجی مشتتریان . واین مهم را حاصل بیش از 13 سال تجربه مستقیم و مستمر در ایران و خارج کشور میدانیم .سالها تلاش در این زمینه از تیم ما بهترینها را در ایران و همتراز با جهان ساخته است.

در دسترس بودن ما:
ما عاشق چیزی بیش از کار خود میباشیم.ما همیشه با جدیت تمام در خدمت مشتریان خود بوده وتقریبا در اکثر شبانه روز و حتی روزهای تعطیل آماده خدمت به مشتریان خود می باشیم . برای اینکه مشتری ما احساس راحتی نماید و بر زمان خود مدیریت کند.

در این مجموعه سعی شده به ساده ترین شکل توضیح داده شود تا خود مشتری تصمیم گیرنده نهایی باشد . نه تصمیمی که تحت تاثیر گفتمان یا تبلیغات مجموعه های ترمیم مویا کاشت مو باشد.


با تشکر از توجه شما
مدیریت مجموعه  ، لطفی