قوانین خرید اینترنتی

این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد-

کپی مطلب از این وب سایت با ذکر منبع بلامانع است-

-کاربران می بایست هنگام ثبت نام و سفارش کالای مورد نظر خود، فرم مربوطه را با اطلاعات صحیح و به صورت کامل پر کنند. درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود

-فروشنده متعهد می گردد از اطلاعات شخصی و فردی خریدار، در حد اختیار و توان مراقبت کرده و این اطلاعات را کاملاً محرمانه تلقی نماید و به هیچ فرد حقیقی و یا حقوقی مگر با مجوز رسمی و قانونی ارائه نکند.

-فروشنده موظف است اطلاعات دقیق و کامل کالا را در اختیار خریدار قرار دهد

-موظف است پس از دریافت فرم و تائید سفارش در کوتاه ترین زمان ممکن کالای خریداری شده را آماده و در بسته بندی مناسب به دست خریدار برساند. در صورت ارسال سفارش توسط پست، هرگونه اختلال و تاخیر بعد از تحویل جنس به پست، در طی عملیات پستی به عهده شرکت پست جمهوری اسلامی ایران است.

- کلیه هزینه های ارسال کالا  اعم از هزینه پست،پیک موتوری و..... به عهده خریدار می باشد و موسسه هیچ گونه تعهدی  در قبال هزینه ارسال کالا به عهده ندارد. 

-خریدار موظف است قبل از ارسال فرم سفارش و خرید هر کالایی اطلاعات لازم در مورد کالا را از طریق مشاوره ی تلفنی(02188962259) کسب کند و سپس سفارش خود را ارسال کند زیرا بعد از دریافت وجه هیچ گونه وظیفه ای در قبال منصرف شدن خریدار ندارد .

-خریدار موظف است هنگام دریافت کالا از مامور پست یا پیک کاملاً آن را بررسی و در صورت مشاهده هرگونه  آسیب دیدگی از قبول آن خودداری کند. فروشنده مسئولیت معیوب بودن ظاهر و بسته کالا را بعد از دریافت کالا توسط خریدار را به عهده نمی گیرد.

-برای سفارش هایی که توسط پیک ارسال می گردد (مناطق ۲۲ گانه تهران)، پیک متعهد به تحویل سفارش "صرفا" در محل درب ورودی اولیه ساختمان به مشتری می باشد. لذا خریدارانی که در مجتمع های مسکونی یا اداری حضور دارند می بایست به درب ورودی ساختمان مراجعه کرده و محصول را تحویل گیرند.

-در جهت خرید اسان تر برای مشتریان عزیز :

پرداخت و خرید به صورت حضوری و یا کارت به کارت هم داریم .

-در صورتی که خریدار از قبول کالای ارسال شده توسط شرکت (به وسیله پست یا پیک شرکت) خودداری کند و در صورت مرجوع شدن بسته پستی، به واحد پستی جهت دریافت کالا مراجعه نکند، موظف به پرداخت هزینه ارسال مجدد بوده و شرکت هیچ گونه مسئولیتی در قبال عدم رسیدن محصول به دست خریدار ندارد.

کالای خریداری شده توسط خریدار غیر قابل عودت (برگشت) می باشد.-

-خریدار موظف است اطلاعات دقیق و کامل خود را برای دریافت سفارش از طریق پست در اختیار فروشنده قرار دهد بدیهی است ارایه اطلاعات غلط از سوی خریدارو عواقب ناشی از ان به عهده خریدار میباشد.

-هزینه ارسال به تهران و شهرستان با پست پیشتازبه عهده خریدار میباشد و هنگام ثبت از خریدار اخذ میگردد.

-چنانچه مشتری برای ارسال فوری هر گزینه دیگری را درخواست نماید امکان پذیر است،که هزینه ان براورد و با موافقیت ایشان ارسال میگردد.

-بنا به درخواست مشتری ارسال فوری نیز امکان پذیر است.

- اجناس مایع به هیچ عنوان پس گرفته  نمیشوند .

اجناس مایع شامل ( ریمور - الکل ایزو -چسب های مایع در صورتی که پلمپ آن باز شده باشد -اسپری ها -ژل - ماسک مو )

- درصورت عودت هرگونه از اجناس هزینه رفت و برگشت (پیک یا پست )به عهده ی خود مشتری میباشد .

-برای  اعلام و طرح شکایات خود میتوانید با شماره ی مدیر مرکز تماس بگیرید (09123248155)و یا به آدرس زیر مراجعه کنید

(بلوار کشاورز -ابتدای خیابان 16 آذر - ساختمان 74 - طبقه 4 - واحد 8 )

**توجه **

در صورت بروز هرگونه مزاحمت اینترنتی در خصوص انجام سفارشات متعدد و عدم پرداخت و تکمیل سفارش و...، این مورد ازطریق پلیس فتا قابل پیگیری است ومرکز ترمیم موی الگانت هیچ مسئولیتی در برابر عواقب بعدی آن ندارد . 

 

                                                                                                                                                          با تشکر مدیریت مرکز تخصصی موی الگانت