پرسش و پاسخ

ترميم مو چيست؟

ترميم موي يعني باسازي و پرپشت کردن موي سر با استفاده از بانک موي طبيعي مرکز بدون دخالت در علم پزشکي.

کاشت مو چيست؟

کاشت مو يعني انتقال مو از قسمت هاي پر پشت سر و بدن به قسمت هاي خالي و کم پشت سر و صورت با روشهاي مختلف با مشورت پزشک و زير نظر متخصصين کاشت مو.

تفاوت ترميم مو و کاشت مو؟

ترميم مو با موي طبيعي از بانک موي مرکز بدون رشد و ثابت است بدون دخالت در علم پزشکي انجام ميشودولي کاشت مو زير نظر متخصصين کاشت مو انجام ميشودو فقط از بانک موي خود شخص امکان پذير است.

انواع روشهاي ترميم

1-ترميم موي جزعي براي طاسي مردانه و ريزشهاي سکه اي و .... 2- ترميم موي کلي براي افراد با ريزش الوپسي و شيمي درماني و....

5-انواع روشهاي کاشت موFIT & FUT

fit:برداشت مو به وسيله پانچ از قسمت بانک موي شخص که عمدتا از قسمت پشت سر و بالاي گوش به صورت تار به تار انجام ميشود . مجددا به وسيله پانچ در قسمت خالي و کم پشت سر پيوند داده ميشود. futبرداشت مو با يک نوار کوچک از ناحيه پشت گوش و پشت سر که معمولا 1800 تا 2800 گرافت مو و تقريبا 10000تار مو ميباشد.که بعد از برش گرافتهاي فوليکول هاي مو به صورت يک و دو سه تايي جداسازي شده و اماده جهت کاشت در ناحيه خالي سر ميشود

6.کدام روش براي پر پشت کردن موي سر مناسب تر است( ترميم مو يا کاشت مو)؟

بستگي به نوع ريزش مو و نياز شخص از لحاظ تراکم رو ش انتخاب ميشود ولي در کل بهترين روش روشي است که با نظر کارشناس با توجه به سطح ريزش موي شخص و بانک موي موجود و تراکمي که شخص انتظار دارد انتخاب ميشود به طوري که نيازهاي شخص از نظر تراکم و زيبايي براورده بشود.

7-هزينه هاي ترميم مو؟

هزينه ترميم مو بستگي به سطح ريزش مو و نوع موي انتخابي دارد و هچنين در تعين قيمت بلندي مو مو نيز تا ثير زيادي دارد.هزينه هاي کلي با مشاوره حضوري و رايگان محاسبه ميشود

8-هزينه هاي کاشت مو ؟

هزينه هاي کاشت مو با توجه به سطح ريزش موي شخص و نوع روش انتخابي محاسبه شده که بايد حتما مشاوره انجام شود و هزينه هاي دقيق قبل از انجام هر گونه عملي با مشتري توافق ميشود.

9- از چه سني ميتوانيم ترميم مو انجام دهيم؟

در ترميم مو چون که بدون دخالت در علم پزشکي انجام ميشود از هر سني با هر شرايطي ميتوانيد انجام دهيدو حتي در موارد خاص از قبيل سوختگي شديد جاي هرگونه عارضه پوستي و يا الوپسي شيمي درمانيو بيماريهاي خاص ترميم مو انجام پذير است.

10-بهترين زمان کاشت مو چه سني است؟

کاشت مو در سن پايين نه تنها مزيتي ندارد، بلکه حتي مي تواند مشکل ساز شود .مناسب ترين سن براي کاشت مو زماني است که روند ريزش مو کامل شده و تمام موهاي فرد ريخته باشد.

11-ايا انتخاب مدل مو در ترميم مو محدويت دارد يا هر نو مدل مويي ميتوانيم انتخاب کنيم؟

از انجاييکه موهاي انتخاب شده در روش ترميم از بهترين جنس موها انتخاب ميشود و اين موها با هر تراکمي که بخواهيم انجام پذير است حالت پذيري در اين نوع روش به خوبي و هر مدلي که بخواهيم امکان پذير است و ترميم مو براي خانمها با هر اندازه بلني مو م امکان پذير است.

12-ايا ترميم مو براي بيماران الوپسي و شيمي درماني و ... انجام ميشود؟

از انجاييکه در ترميم مو نيازي به بانک موي شخص نمي باشد و مو از بانک موي مرکز تهيه ميشودانجام ترميم مو براي تمامي بيماران الوپسي و شيمي درماني امکان پذير است و هيچ گونه محدوديتي ندارد.

13-چگونه ميتوانيم به يک مرکز ترميم مو براي انجام ترميم مو اعتماد کنيم؟

تمامي مراکز مجاز ترميم مو بايد داراي مجوز فعاليت ترميم مو از اتحاديه ترميم مو و اداره بهداشت باشند که بايد در محل فعاليت نصب و همچنين در ديد مراجعه کنندگان باشد. و همچنين رويت مراجعه کنندگان قبلي که در ا ن مرکزاقدام به انجام ترميم مو نموده اند ضرورري است.

بهترین نوع چیسب ترمیم مو چیست ؟

بهترین چسب ها چسب های سوپر تیپ ،ابی درجه یک -بی سوراخ دار-تزا و رولی قرمز است

برای جلوی سر باید از چه چسبی استفاده کنیم ؟

از چسب های تیکه ای بی رنگ (سوپر تیپ ،ابی درجه یک و...)

چسب زیر کار چیست ؟

چسب زیر کار از پروتز شما در برابر چسب های اصلی محافظت میکند .

چگونه اینترنتی چسب بخریم ؟

به لینک زیر بروید و چسب مورد نظر خود را سفارش دهیدhttp://elegantmoo.com/cart/products

ترمیم موی الگانت

ضمن تشکر از شما بازديد کننده گرامي در صورت نياز به هرگونه مشاوره و يا داشتن هر نوع سوالي در مورد ترميم و يا کاشت مو ميتوانيد از طريق تماس تلفني ويا واتس اپ يا تلگرام با شماره موبايل زير با ما در ارتباط باشيد. 09123248155 02188962259